Kulak Üstü Kulaklık

Yüksek çözünürlüklü ses deneyimi için tasarlanmış düzlemsel manyetik sürücüler, sesin her ayrıntısını kristal netliğinde sunar.

İzodinamik tasarımıyla öne çıkan kulaklıklarımız, sabit mıknatıslar ve düz diyaframlar sayesinde mükemmel ses kontrolü sağlar.

Profesyonel stüdyo kalitesinde ses performansı arayanlar için ideal olan düzlemsel manyetik sürücüler, doğruluğu ve berraklığıyla rakiplerinden ayrılır.

Dairesel açıklıklardan farklı olarak dikdörtgen açıklıklı tasarımıyla imza bir görünüm sunan kulaklıklarımız, estetik ve performansta sınıfının öncüsüdür.

Hi-Res ses sertifikalı düzlemsel manyetik sürücülerimiz, yüksek çözünürlükteki sesi, gerçek profesyonel kayıt kalitesiyle kullanıcılarına ulaştırır.

6 tür kulaklık sürücüsü vardır:

1. Dinamik sürücü veya hareketli bobin

2. Dengeli armatür sürücüsü

3. Düzlemsel manyetik sürücü

4.Elektrostatik veya elektret sürücüsü

5.Piezoelektrik sürücü

6. Manyetostriksiyon sürücüsü veya kemik iletimi

Düzlemsel manyetik sürücüler aynı zamanda izodinamik, manyeplanar veya ortodinamik sürücüler olarak da bilinir. Düzlemsel manyetik sürücülere sahip kulaklıklar, genellikle kulak kapaklarında dairesel olanlar yerine dikdörtgen açıklıklarla imza görünümüne sahiptir.

Sürücülerin içindeki daha büyük mıknatıslar, kulaklıkların dinamik veya dengeli armatür sürücülerine göre daha ağır, daha hacimli ve daha pahalı olduğu anlamına gelir.

Bununla birlikte, sabit mıknatıslar ve düz diyaframlar, düzlemsel manyetik sürücüler tarafından oluşturulan sesi daha iyi kontrol eder ve daha yüksek hacimlerde bozulmaya daha az eğilimli hale getirir.

Düzlemsel manyetik sürücüler de diğerlerine göre daha doğru ses üretimine sahiptir.

S3 ayrıca, Hi-Res sertifikalı sesi daha temiz ses, daha yüksek çözünürlük, daha iyi görüntüleme ve tescilli ses sistemi tarafından desteklenen gerçek profesyonel kayıtla aynı şekilde getiren Endüstri Lideri Düzlemsel Manyetik Sürücü ile donatılmıştır.

ADET
₺11.520,00 KDV Dahil
₺12.800,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı